AB PROJELERİ

Avrupa Birliği projelerine ev sahipliği yapılmakta olup projelerin geliştirilmesi ve uygulanması için gerekli olan her türlü destek verilmektedir. Bu kapsamda kurumumuzun proje ortağı olarak proje yürütücülere aşağıdaki konularda destek sağlamaktadır.

  1. 1. Kuruluşumuz aracı ortak olarak faaliyet göstermekte olup proje konunuz ile ilgili olduğumuz durumlarda ev sahibi ortak olarak da faaliyet göstermekteyiz, ayrıca diğer ilgili kurumların ortak olmasına destek olmaktayız.
  2. 2. Proje katılımcılarının Belçika’da konaklamasına imkan sağlanmaktadır. 2-3-4 kişilik odalarda temiz ve ferah bir konaklama ortamı sunulmaktadır.
  3. 3. Günlük yeme-içme konularında 10 yıldır hizmette bulunan kendi restoranımız Türkiye’deki damak tadına ve hassasiyetlere özen göstermektedir. Bu kapsamda nezih bir ortamda kahvaltı ve yemek imkanı sunulmaktadır.
  4. 4. Şehir oryantasyonu yapılmakta ve burada bulunduğu süre içerisinde projedeki günlük programının uygulanması sağlanmaktadır.
  5. 5. Proje teknik konularınız ile ilgili seminer, çalıştay, staj vb. uygulamaların önceden hemfikir olduğumuz şekildeki programların gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu kapsamda Avrupa Biriliği’nin başkenti avantajı olan Belçika’daki farklı konulardaki network ağımız ile programların verimli bir şekilde gerçekleşmesi hedeflenmektedir.
  6. 6. Kurumumuzun Belçika’da olmasının bir diğer avantajı ise birçok ülkedeki önemli şehirlere yakın olmasıdır. Bu kapsamda katılımcılar programlarının boş zamanlarında ve isteğe bağlı olarak Paris, Koln, Amsterdam, Lüksemburg, Rottedam, Brugge, Londra vb. ülkelere seyahat etmelerine rehberlik yapılmaktadır.
Projelerimiz ile ilgili iletişim aşağıdaki e-mail ile sağlanmaktadır. europrojects.betc@gmail.com

@betcgroupinfo@betcgroup.eu26 Avenue Wielemans Ceuppens • Forest, B - 1190+32 (0)2 537 26 66